Pagina 1 van 1
De andere kant van de maan
Geplaatst: di 13 jan 2026, 15:44
door Amexic
Je ziet wat iemand toont: woorden, gebaren, een vrolijke glimlach...
De rest blijft buiten beeld.
Re: De andere kant van de maan
Geplaatst: wo 14 jan 2026, 18:16
door Oliver
Heerlijk, een nieuw verhaal dat tegelijk een vervolg is eigenlijk.
Ik pluk langzaam mee....
Re: De andere kant van de maan
Geplaatst: wo 21 jan 2026, 17:24
door Amexic
Het plukken is aan zijn einde gekomen. Alsjeblieft. Deze bedelaar wil graag een reactie als aalmoes...
Re: De andere kant van de maan
Geplaatst: wo 21 jan 2026, 18:52
door Oliver
Uitgeplukt. Mooie wijn geworden.
Ik blijf genieten van jouw stijl.
Het is een mooi compleet verhaal. De sfeer spat eruit. Leuk detail is de aanwezigheid van de hoofdpersonen uit het eerste verhaal dat zich op dezelfde plek afspeelde. Vertrouwd maar niet prominent aanwezig.
Geen flauwe kopie van het eerste maar een eigen verhaal met, misschien verrassend hier, twee vrouwen.
Terwijl ik zit te typen probeer ik de zinnen zo te formuleren dat ik niet steeds het woord "mooi" gebruik.
Maar dat is het wel.
Mooi.
Dank je wel voor dit kunststukje!
Re: De andere kant van de maan
Geplaatst: wo 21 jan 2026, 22:16
door Jablan
Eigenlijk wenig toe te voegen aan wat Olivier schrijft. Je hebt de delen zo snel achter elkaar geplaatst, dat het ook lastig is om direct na het laatste deel te reflecteren.
Het is duidelijk jouw verhaal. Minimalistisch, alles erin, als lezer zit je direct erin en je wilt ook verder lezen.
Elders heb ik wel eens een opmerking gemaakt, dat je als lezer vrij snel merkt, dat een vrouw over twee mannen schrijft. Hier is het andersom. Had een vrouw dit verhaal geschreven, zat er zeker meer emotie in of een overdosis drama. Gegeven de onderliggende thematiek is het beter, dat jij het hebt geschreven. Zo is het goed en elke aanpassing zou het slechter maken.
Re: De andere kant van de maan
Geplaatst: ma 16 feb 2026, 23:43
door degil57
Dag,
Nog steeds een lezer met ’vertraging '. Bedankt dat je regelmatig een verhaal publiceert. Laat maar komen zou ik zeggen.
Het verhaal de andere kant, zette echt op een ander been. Geslaagd dus.
Sluuuuu
Bert